Bieg Na Szpilkach

Najważniejsze informacje na temat biegu

Informacje dotyczące Biegu Na Szpikach

Informacje podstawowe100 m31 sierpnia 2019 roku11:00regulamin biegu

krakowskie Błonia (deptak, okolice Skały Papieskiej)

• 100 m wzdłuż al. Focha

krakowskie Błonia (deptak), okolice Skały Papieskiej

Ważne informacje

• Biegniemy na dystansie 100 metrów, start o godzinie 11.00 na bulwarach wokół Błoń, przy miasteczku biegowym.
  • Trasa biegu wytyczona będzie na twardej nawierzchni asfaltowej.
  • Przed startem należy udać się na pomiar wysokości szpilek, które muszą mieć minimum 7 cm wysokości i nie mogą być zakryte powyżej kostki, nie mogą mieć cholewki, koturny czy platformy. Butów – szpilek nie można mocować do nogi i stopy przy pomocy zapięcia, pasków,  taśmy klejącej ani w żaden inny sposób. Pomiar obcasa wykonywany będzie od strony zewnętrznej buta, od nasady do jego końca. Po otrzymaniu potwierdzenia akceptującego wysokość szpilek (naklejka na but), uczestniczka może wziąć udział w biegu.
  • Limit pakietów i numerów startowych dla dorosłych uczestników w biegach (rodzinny, główny, na szpilkach) wynosi 2300 osób.

Zapisy na Bieg Główny

do dnia 25 sierpnia 2019 r.

można dokonywać zapisu przez Internet za pomocą formularza dostępnego na stronie https://zapisy.sts-timing.pl/517/

w dniach 30 i 31 sierpnia 2019 r.

w miarę wolnych miejsc w Biurze Zawodów Biegu Charytatywnego. Biuro Zawodów usytuowane będzie na terenie zielonym Błoń, od strony Al. 3 Maja, na wysokości Stadionu Miejskiego im. Reymana.

BIEG GŁÓWNY KWOTA
Płatność na konto bankowe od 19 czerwca do 10 lipca 2019 r. 30 zł
Płatność na konto bankowe od 11 lipca do 7 sierpnia 2019 r. 35 zł
Płatność na konto bankowe od 8 sierpnia do 25 sierpnia 2019 r. 45 zł
Płatność gotówką w Biurze Zawodów w dniach 30 i 31 sierpnia 2019 r. 50 zł

Do dnia 25 sierpnia 2019 roku:

• poprzez system TPAY – opłatę startową wnosi się po zakończeniu rejestracji,  opłaty dokonuje się za pomocą automatycznego systemu płatności, dostępnego na stronie internetowej https://zapisy.sts-timing.pl/517/
  • przelewem na konto Krakowskiego Klubu Biegacza „Dystans” - ALIOR BANK67 2490 0005 0000 4600 8313 8502 z opisem zawierającym imię i nazwisko i rok urodzenia Uczestnika oraz rodzaj zawodów (np. imię i nazwisko/rok urodzenia/ BIEG NA SZPILKACH FUNDACJI TESCO)

W dniach 30 i 31 sierpnia 2019 roku:

• w Biurze Zawodów Biegu Charytatywnego. (płatność tylko gotówką)

Biuro Zawodów

Biuro zawodów zlokalizowane będzie na krakowskich Błoniach i otwarte:

• w piątek 30 sierpnia w godz. 15.30 - 20.30,
  • w sobotę 31 sierpnia w godz. 7.00 - 14.00.

Kontakt e-mailowy z Biurem Zawodów możliwy jest do dnia 29 sierpnia: bieg.fundacjatesco@dystans.krakow.pl

Rejestracja na bieg, czyli odbiór pakietu i numeru startowego (po wcześniejszym zapisie przez Internet, lub w biurze zawodów) odbywa się w Biurze Zawodów – wymagany jest dowód osobisty i wypełnienie oraz podpisanie stosownych oświadczeń (przedstawione w Regulaminie biegu). Możliwa jest rejestracja za pośrednictwem osób trzecich (patrz Regulamin biegu).

PLANOWANA GODZINA PROGRAM BIEGU
  PIĄTEK 30 SIERPNIA 2019 ROKU
15:30 - 20:30 Zapisy i rejestracja w Biurze Zawodów Uczestników BIEGU NA SZPILKACH
  SOBOTA 31 SIERPNIA 2019 ROKU